Universitatea „1 Decembrie 1918” din Alba Iulia - IOSUD - UAB
 
Rezultatele finale Admitere

 

REZULTATE FINALE DOMENIUL TEOLOGIE

Nr.crt.

NUME ŞI PRENUME

MEDIA

OBSERVATII

1.       

BALEA NICOLAE DANIEL

10

Taxă

2.       

BOC OVIDIU-VALENTIN

10

Taxă

3.       

CAMARĂ DANIEL

10

Subvenţie

4.       

CIURTIN ANGEL MIHAI

10

Subvenţie bursă

5.       

LAZĂR HOREA

10

Taxă

6.       

GUDEA MIRCEA-IOAN

9

Taxă

7.       

LAZĂR OVIDIU-ADRIAN

10

Subvenţie bursă

8.       

MĂRGINEAN FLORIN ADRIAN

10

Taxă

9.       

OLTEAN ALEXANDRU RĂZVAN

10

Taxă

10.   

STANA BOGDAN GABRIEL

10

Subvenţie bursă

11.   

VÎRBAN IONUŢ DAN

10

Subvenţie

 


 

 

REZULTATE FINALE DOMENIUL CONTABILITATE

 

Nr.crt.

NUME ŞI PRENUME

MEDIA

OBSERVATII

1.

ABRUDAN IOANA CORINA

9

Taxă

2.

ARDELEAN ANCA MĂDĂLINA

9.56

Subvenţie

3.

CHIRIGIU ION

9.60

Taxă

4.

CIRCA (BUZDUGA) IOANA-CRISTINA

8.50

Taxă

5.

HADA IZABELA DIANA

10

Subvenţie bursa

6.

IORDACHE IRINA DIANA

9.96

Subvenţie

7.

LASLO CRISTINA VALERIA

9.80

Taxă

8.

MOLDOVAN (TONEA) IOANA ANCA

9.50

Taxă

9.

POPA MARIA ALEXANDRA

9.70

Taxă

10.

SÎRB (GASPAR-SÎRB) ALEXANDRINA MONICA

9.16

Taxă

11

VASILEVA MARIANA

9.56

Subvenţie bursă

Republica Moldova

 


REZULTATE FINALE DOMENIUL FILOLOGIE

 

 

Nr.crt.

NUME ŞI PRENUME

MEDIA

OBSERVATII

1.

AIRINI ROXANA

9.75

Subvenţie

2.

ALBU AUREL GHEORGHE

10

Subvenţie

3.

CORNEA (OPREAN) CRISTINA

9,75

Taxă

4.

CRĂCIUN (POGAN) SIMONA MARILENA

10

Subvenţie bursă

5.

DRAGNEA ADRIAN CĂTĂLIN

9,75

Taxă

6.

DUMITRAŞ (SUCIU) CAMELIA

9,75

Taxă

7.

MARUNEAC DIANA MARIA

9,75

Taxă

8.

MELENCEANU (GÎSCĂ) RAISA

9,75

Subvenţie bursă

Republica Moldova

9.

MIHEŢ (ŞTEFAN) MAXIMILIANA

9,75

Taxă

10.

SABOU (ŢUCULETE) MARINELA VIORICA

10

Subvenţie

11.

SĂCĂREA (COLDEA) ELENA TEODORA MIHAELA

9,75

Taxă

12

ŞIPOŞ (BĂL) VIOLETA-LUMINIŢA

9,75

Taxă

 


REZULTATE FINALE DOMENIUL ISTORIE

Nr.

Crt.

 

Numele şi prenumele

 

           

Nota

           

Observaţii

 1

DUTCON ALEXANDRA

9

Taxă

 2

CÂMPEAN MIRCEA-DAMIAN

10

Subvenţie

 3

GORON ALIN

10

Subvenţie bursă

 4

MELINTE DANIEL MIHAI

10

Subvenţie bursă

 5

PUSTAI CĂLIN MARIUS

9,66

Taxă

 6

TABUICA NATALIA

9

Subvenţie

Republica Moldova

 7

TOMUŞ DIANA ELENA

10

Subvenţie

 8

VERES ANNA-MARIA

10

Subvenţie bursă

Diaspora

 


REZULTATE EXAMEN DOGMATICĂ

 

Nr.crt.

NUME ŞI PRENUME

Admis/Respins

1.      

BALEA NICOLAE DANIEL

Admis

2.      

BOC OVIDIU-VALENTIN

Admis

3.      

CAMARĂ DANIEL

Admis

4.      

CIURTIN ANGEL MIHAI

Admis

5.      

GUDEA MIRCEA-IOAN

Admis

6.      

LAZĂR HOREA

Admis

7.      

LAZĂR OVIDIU-ADRIAN

Admis

8.      

MĂRGINEAN FLORIN ADRIAN

Admis

9.      

OLTEAN ALEXANDRU RĂZVAN

Admis

   10.           

STANA BOGDAN GABRIEL

Admis

   11.           

VÎRBAN IONUŢ DAN

Admis



 

REZULTATE COMPETENŢĂ LINGVISTICĂ

NR.

CRT.

NUMELE ŞI PRENUMELE

ADMIS/

RESPINS

1.        

ABRUDAN IOANA CORINA (IOAN)

ADMIS

2.        

AIRINI ROXANA (MIHAI)

ADMIS

3.        

ALBU AUREL GHEORGHE (AUREL)

ADMIS

4.        

ARDELEAN ANCA MĂDĂLINA (IOAN NICOLAE)


5.        

BALEA NICOLAE DANIEL (TRAIAN)

ADMIS

6.        

BOC OVIDIU-VALENTIN (CONSTANTIN)

ADMIS

7.        

CAMARĂ DANIEL (PAVEL)

ADMIS

8.        

CÂMPEAN MIRCEA-DAMIAN

ADMIS

9.        

CHIRIGIU ION (PAUL)


10.     

CIRCA IOANA-CRISTINA (IOAN) (BUZDUGA)

ADMIS

11.     

CIURTIN ANGEL MIHAI (IOAN)

ADMIS

12.     

CORNEA CRISTINA (AUREL) (OPREAN)

ADMIS

13.     

CRĂCIUN SIMONA MARILENA (IOAN NECHIFOR) (POGAN)

ADMIS

14.     

DRAGNEA ADRIAN CĂTĂLIN (IULIAN)

ADMIS

15.     

DUMITRAŞ CAMELIA (MIRCEA) (SUCIU)

ADMIS

16.     

DUTCON ALEXANDRA (ALEXANDRU)

ADMIS

17.     

GORON ALIN (AUGUSTIN EUGEN)

ADMIS

18.     

GUDEA MIRCEA-IOAN (MIRCEA)

ADMIS

19.     

HADA IZABELA DIANA (IOAN)

ADMIS

20.     

IORDACHE IRINA DIANA (DAN)

ADMIS

21.     

LASLO CRISTINA VALERIA (VIOREL)

ADMIS

22.     

LAZĂR HOREA (REMUS)

ADMIS

23.     

LAZĂR OVIDIU-ADRIAN (OVIDIU)

ADMIS

24.     

MĂRGINEAN FLORIN ADRIAN (VASILE ADRIAN)

ADMIS

25.     

MARUNEAC DIANA MARIA (MIHAI)

ADMIS

26.     

MELENCEANU RAISA (VASILII) (GÎSCĂ)

ADMIS

27.     

MELINTE DANIEL MIHAI (ANTON)

ADMIS

28.     

MIHEŢ MAXIMILIANA (MAXIMILIAN) (ŞTEFAN)

ADMIS

29.     

MOLDOVAN IOANA ANCA (NICOLAE) (TONEA)

ADMIS

30.     

OLTEAN ALEXANDRU RĂZVAN (IOAN)

ADMIS

31.     

POPA MARIA ALEXANDRA (CONSTANTIN)

ADMIS

32.     

PUSTAI CĂLIN MARIUS (GRIGORE)

ADMIS

33.     

SABOU MARINELA VIORICA (PETRE) (ŢUCULETE)

ADMIS

34.     

SĂCĂREA ELENA TEODORA MIHAELA (TEODOR) (COLDEA)

ADMIS

35.     

ŞIPOŞ VIOLETA-LUMINIŢA (VICTOR) (BĂL)

ADMIS

36.     

SÎRB ALEXANDRINA MONICA (ALEXANDRU) (GASPAR-SÎRB)

ADMIS

37.     

STANA BOGDAN GABRIEL (VASILE)

ADMIS

38.     

TABUICA NATALIA (ANATOLI) (LOZAN)

ADMIS

39.     

TOMUŞ DIANA ELENA (MIRCEA) (SZABO)

ADMIS

40.     

VASILEVA MARIANA (GHEORGHE)

ADMIS

41.     

VERES ANNA-MARIA (GHEORGHE)

ADMIS

42.    

VÎRBAN IONUŢ DAN (CONSTANTIN)

ADMIS